Otevírací doba a vstupné

Aktuálně platná otevírací doba pro veřejnost:

 


  

Sledujte naše stránky. Je možné, že v letošním roce přistoupíme i k mimořádným úpravám otevírací doby v reakci na vývoj počasí apod. Před cestou k nám si prosím vždy zkontrolujte informace na našem webu. Zde si přečtete, jak se k nám dostanete.

 

V otevíracích hodinách se k nám chodí bez ohlášení, nicméně pokud se k nám chystáte jako větší výprava, nad 10 osob ve skupině, např. skupina dětí z dětského domova, táborová výprava, klub turistů apod., budeme moc rádi, pokud nám dáte předem vědět. Budeme s vámi počítat např. při plánování počtu lektorů na daný den a jejich časovém rozvrhu apod. Děkujeme.

 

Aktuálně platný ceník vstupného pro veřejnost:

 

 

 

 

A co vás u nás čeká? Krásné prostředí vápencového lomu, geologická bosá stezka, interaktivní model vodního toku, budkostrom a fotostromy... ale především stádo lam alpak, ovečky, zakrslé kozy a nezakrslí králíci. 

Ostatní zvířátka si můžete obejít samostatně, k lamám do výběhu vás vezmou naši průvodci. Alpaky jsou velmi hodná zvířata zvyklá na práci s malými dětmi i dospělými. Naši lektoři (průvodci) Vám poví řadu zajímavostí o jejich původu, chovu, rozmnožování i pikantnosti o jednotlivých zvířatech. Dozvíte se však od nich i to, proč vlastně Lamacentrum vzniklo, proč právě na Hádech a čím jsou Hády jedinečné.