Adopce zvířat

Jste fanoušci lam? Chtěli byste lamu domu, ale nemáte na ni podmínky? Není problém. Můžete si u nás lamu adoptovat. My se o ni budeme starat, vy ji budete zdarma navštěvovat. A pověsíme vám na plot cedulku, dostanete certifikát a budeme vám moc a moc vděční.

 

Co adopce obnáší?

 

Adopce platí vždy na dobu jednoho roku. Výše příspěvku na adopci jednoho zvířete je 1000,- nebo 5000,-. Adoptující člověk odbrží certifikát, na základě kterého může po celý rok trvání adopce navštěvovat Lamacentrum zdarma. Navíc dostane "lamí balíček" drobných suvenýrků. V případě přispění vyšší částkou se domluvíme i na nějaké nadstandardní soukromé návštěvě.

 

Jak na adopci?

 

Napiště nám e-mail, kde uvedete 1. jméno zvířete, které chcete adoptovat, 2. jméno člověka, který jej adoptuje, 3. částku, kterou chcete přispět. Na e-mail vám během pár dní odpovíme, vše schválíme a zašleme podklady pro provedení platby. Po připsání částky na účet si můžete vyzvednout certifikát a dárkový balíček, případně můžeme po domluvě certifikát zaslat e-mailem. Rádi vám vystavíme dárkový certifikát, pokud chcete adopci pojmout jako dárek. Platbu lze po předchozí domluvě provést i hotově v Lamacentru.

 

Koho si můžete adoptovat?

 

Kterékoliv zvíře chované v Lamacentru. Nebudeme se omezovat jen na lamy. Své adoptivní příbuzné už měla i ovce Berta nebo koza Bětka a svého strejdu mají i všichni tři naši králíci ušáci. Nebo byste si chtěli adoptovat včelu? To by bylo originální, co? I to jde! A kdybyste hodně chtěli, mohli bychom se domluvit i na adopci některé z chráněných rostlin, o které se v okolí Lamacentra staráme.