Nádherná scenérie bývalého lomu

Vyzkoušejte geologickou bosou stezku

Přijďte na výlet do hádecké přírody

Aktuality

Zasněžené Lamacentrum

18.01.2018

Hády jsou brněnské hory. A sníh Lamacentru opravdu moc sluší.

 

Kozy v zimě

13.01.2018

Víte, kdy jsou naše kozy nejhodnější? Právě teď, v zimě. Mají totiž luxusní ubytování v lamí stáji, k tomu výběh, plné seníky a vyhřívanou vodu. Malý kozí ráj uprostřed zimy a holých stromů. A kozičky si to moc dobře uvědomují a jsou miloučké jako andílci. Až zase nastane zelené období a všude za plotem bude tráva zelenější, stanou se z nich zase pěkní raraši.

 

Nové webové stránky

03.01.2018

Naši milí příznivci Lamacentra,

s novým rokem jsme se rozhodli pro radikální změnu našich dosavadních webových stránek. Taky jsme vytvořili logo Lamacentra. Postupně na webu pracujeme, doplníme chybějící informace a upravíme stránky tak, aby byly uživatelsky přívětivé i na mobilních telefonech. Bude to ještě pár dnů trvat, ale snad se nám vše do nové sezóny podaří oživit a vylepšit. Věříme, že nové stránky budou pro vás přehlednější než ty naše původní, a že se vám budou líbit.

PF 2018

31.12.2017

Milí přátelé, přejeme vám s našimi zvířátky příjemné vykročení do nového roku a v celém roce mnoho radosti!

 

Vánoční návštěva

30.12.2017

Stalo se již pěknou tradicí, že nás na Štěpána navštíví naši milí přátelé "keškaři". Každé jaro makají jako šroubci na dobrovolnické brigádě a v prosinci přijdou zvířátka pozdravit a donesou jim dárečky. Mimořádné překvapení si tentokrát připravil Fido, který pro ptactvo vyrobil opravdu přepychové krmítko! Moc všem děkujeme, přejeme příjemný start do nového roku a budeme se těšit zase v dubnu!

 

...