Lamacentrum Hády

Vánoční víkend v Lamacentru

Přijďte na Vánoční víkend do Lamacentra.

Budeme mít otevřeno v sobotu a v neděli 22. a 23. 12. 2012 od 13 do 15 hodin. Ke každému pytlíčku granulí tentokrát dostane každý zájemce krásnou červenou vánoční ozdobu na stromeček - velký zvoneček z BRNĚNSKÉ DRUTĚVY, který si děti mohou dozdobit hvězdičkami nebo speciálními fixy.

Pro prokřehlé ruce budeme mít připravený horký nápoj

Brno zasypal sníh a zvířátkům nastaly těžké časy. V Lamacentru bude proto připraven "vánoční strom" s dárky pro zvířátka a ptáčky. A to nejen pro naše alpačky, ale i pro srnky, sýkorky a další drobné pěvce, kteří musí přežít tuhou zimu. Pokud si vzpomenete, doneste lojovou kuličku, mrkev nebo jablko na provázku a pomůžete nám s dětmi tento vánoční strom přizdobit. Omezený počet dárků pro zvířátka budeme mít za pár korun k dispozici pro ty, kdo zapomenou - aby to dětem nebylo líto :-). 

Naše lamy mají nové barevné cedulky se zábavnými popisky, na kterých se vám představí možná tak, jak je úplně neznáte. Ale naprosto pravdivě. Cedulku má i Barborka, která tu s námi byla půl roku a i přes všechna trápení dělala i ona našim návštěvníkům velkou radost.

A možná přijede i pan Paseka na svém koni, bude-li příznivé počasí.

 


Tyto webové stránky jsou sponzorovány serverem WebSnadno.cz
TOPlist